Estonian Eesti Karikas 2017/2018 Predictions

Eesti Karikas Predictions

FT27/09/17 16:00JK Trans Narva2 - 0Rakvere JK Tarvas1.127.5312.14

Eesti Karikas Table

PTeamMPWDLGFGAGDPts
1FC Infonet44003413312
2Flora Tallinn44003413312
3Flora Tallinn II44002302312
4JK Nõmme Kalju44002742312
5JK Trans Narva44002532212
6Levadia Tallinn44001521312
7FC Kuressaare3300271269
8Paide Linnameeskond III4301306249
9Tulevik Viljandi3300120129
10Rakvere JK Tarvas430115879
11Paide FC Flora3201356296
12Türi Ganvix JK3201174136
13Maardu United320114596
14FC Elva320111296
15JK Kernu Kadakas320111656
16Kohtla-Järve JK Järve320112756
17Põhja-Tallinna JK Volta32019546
18Maardu Aliens32018536
19Rumori Calcio32019816
20FC TransferWise32017616

Eesti Karikas Standings

Total%
Games Played8998.9
Games Remain11.1
TotalAvg
Score Home3964.45
Score Away1862.09
Home - Away2102.36
Total%
Home Wins6067.4
Draws00.0
Away Wins2932.6